Partners:

Наші партнериКомпанія Акліма

Акліма

    Компанія Акліма представляє на українському ринку системи вентиляції і кондиціонування від провідних світових виробників. В пул нашої компанії входить 17 брендів, що пропонують останні досягнення Європи, Азії та США в сфері управління кліматом.
Детальніше..

Компанія REHAU

REHAU

    Компанія REHAU є лідером на світовому ринку полімерів. Компанія пропонує понад 40 тисяч виробів, серед яких комплектуючі до літаків, автомобілів, а також – системи профілів для вікон, дверей, фасадів, зимових садів.
    Вікна з профілю REHAU – це висока тепло- та звукоізоляція, якість, елегантність і комфорт. REHAU обирають мільйони – це доводять численні незалежні опитування та дослідження.
Детальніше..

Компанія SolarDnepr

SolarDnepr

    Компанія SolarDnepr професійно займається розробкою, проектуванням і установкою сонячних елекстростанций для будинків і котеджів потужністю від 2кВт до 30кВт
Детальніше..

Умови партнерства

Умови партнерства

    Ми готові працювати з Вашим обладнанням якщо воно сертифіковане та відповідає всім сучасним нормативам по енергозбереженню.
    Ми пропонуємо нашим замовникам тільки надійні економічні рішення з використанням енергозберігаючих та екологічно безпечних технологій. Вся продукція, представлена брендами-партнерами, сертифікована відповідно до європейських норм..
Детальніше..