Partners:

Умови партнерства

Ми відкриті до співпраці з різними категоріями клієнтів:

1. ІНВЕСТОРИ І ДЕВЕЛОПЕРИ

Ваша вигода: максимальна оптимізація бюджету при будівництві та реконструкції об'єктів нерухомості за рахунок прямого доступу до останніх інновацій в сфері енергозбереження та енергонезалежності.

2. ПРОЕКТНІ ІНСТИТУТИ І АРХІТЕКТУРНІ БЮРО

Ваша вигода: доступ до найсучасніших рішень в сфері енергозбереження та енергонезалежності, проектуванні за індивідуальним замовленням з урахуванням всіх умов замовника.

3. БУДІВЕЛЬНІ ТА МОНТАЖНІ ОРГАНІЗАЦІЇ

Ваша вигода: застосування найновітніших технологій енергозбереження та енергонезалежності на Ваших об’єктах будівництва, що дасть Вам перевагу над іншими компаніями.

4. ДИЛЕРИ та компанії, ПРАЦЮЮТЬ НА РИНКУ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

Ваша вигода: Ми готові працювати з Вашим обладнанням якщо воно сертифіковане та відповідає всім сучасним нормативам по енергозбереженню.

Ми пропонуємо нашим замовникам тільки надійні економічні рішення з використанням енергозберігаючих та екологічно безпечних технологій. Вся продукція, представлена брендами-партнерами, сертифікована відповідно до європейських норм.

Будемо раді бачити Вас в головному офісі компанії за адресою: Україна, м. Дніпро, вулиця Михайла Грушевського, 48 (колишня вулиця Карла Лібкнехта).

Консультації з питань проектування по телефону: (067) 553-95-08

Питання заявки і пропозиції направляйте на нашу електронну адресу office@zeb-ua.com

ЗАПОВНІТЬ, БУДЬ ЛАСКА, ФОРМУ НИЖЧЕ І наш спеціаліст з енергозбереження зв'яжеться з ВАМИ ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ УМОВ СПІВРОБІТНИЦТВА:

 
* Ім'я:
* Прізвище:
* По батькові:
* Контактний номер телефону:
* Email:
* Компанія:
* Сайт компанії:
Коментар: