About:

Про компанію

    Компанія ZEB-ua відома як надійний постачальник комплексу послуг в сфері енергозберігаючого будівництва і цінується за її технічний і інноваційний потенціал, індивідуальний підхід до вирішення неординарних завдань.

    Ми регулярно проводимо складні і цікаві проекти навколо нашого основного бізнесу – проектування і будівництва . Разом з нашими партнерами, ми ідеальний партнер для ваших проектів в галузі архітектури, енергонезалежного проектування , а також в сфері енергозберігаючого будівництва.

    Ми хотіли б представити наші послуги по всіх регіонах країни і переконати Вас за допомогою вибору посилань на нашому сайті, що ми можемо бути надійним партнером для Вас в галузі будівництва.

Стратегія
    Головною складовою стратегії розвитку ZEB-ua, є надання повного комплексу послуг в сфері енергоефективного будівництва на тому максимально високому рівні, при якому наша компанія міцно б асоціювалася у свідомості наших клієнтів зі словами «якість» і «довіра», а нові клієнти зверталися б в нашу компанію за рекомендацією тих, з ким ми вже мали честь співпрацювати. Вирішальні фактори в успіху ZEB-ua включають нашу корпоративну культуру і тісний контакт внутрішньогрупових команд. Саме тому ми сприяємо обміну досвідом співробітників на всіх рівнях. Стійкі принципи ведення бізнесу є невід'ємною частиною нашої стратегії групи і їм надає найвищий пріоритет. Дотримання грає настільки ж важливу роль у всіх наших діях.

Структура
    Компанія ZEB-ua динамічно розвивається проектно-будівельна організація, що надає послуги з проектування, будівництва, сервісного обслуговування будь яких типів енергонезалежних будівель.

    Дотримання термінів і якості виконуваних робіт досягається завдяки злагодженій взаємодії:

- Відділу проектних робіт
- Виробничо-технічного відділу
- Відділу сервісного обслуговування і експлуатації

    Структура організації, наявність необхідного сучасного обладнання, а головне, професійних кадрів дозволяє нашому підприємству виконувати завдання будь-якої складності від стадії розробки, проектування, монтажу, введення в експлуатацію та до подальшого сервісного обслуговування енергоефективних будівель.

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО ZEB-UA!

Контакти

т: +38 (097) 202-18-91 / т: +38 (067) 553-95-08 / т: +38 (056) 377-12-94 /
т.‎+38 (067) 555-84-02
office@zeb-ua.com